Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 01-502100 11 Inch Hopper Feed Machined Stainless Steel with Descriptors
Item:
#1503294
Technical details
| Manufacturer | Mannhart |
|---|---|
| Model Number | 01-502100 |
| Manufacturer Part # | 01-502100 |
| Height | 9.15" |
| Width | 11.15" |
| Depth | 17.85" |
| Weight | 4.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 01-502100 11 Inch Hopper Feed Machined Stainless Steel with Descriptors
