RestaurantSupply.com is your trusted source for Berkel fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 01-40825E-10002 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 01-40825E-10002 1 Inch Stainless Steel Rod Product Table
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-40825E-10002 |
| Manufacturer Part # | 01-40825E-10002 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-40825E-10002 Rod Product Table 825e Plus