RestaurantSupply.com is your trusted source for Berkel cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 01-404975-00480 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 01-404975-00480 2.7 Inch DPDT Switch Assembly with Rivets and Screws
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-404975-00480 |
| Manufacturer Part # | 01-404975-00480 |
| Height | 1.8" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-404975-00480 With Bracket Rivets Wire And Screws, Switch On/off/on(m) Dpdt 6 Screw Terminals, Switch Only Ber402675-00932, Berkel 825
