- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Berkel 01-404375-00026 2” Width Magnetic Accessory with Metal Plate and Screw
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-404375-00026 |
| Manufacturer Part # | 01-404375-00026 |
| Height | 1.1" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 2.85" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-404375-00026 (2) 1" X 3/4" X 3/8" Thick Magnets One W/ Metal Plate And, Screw, Berkel 705(s)
