RestaurantSupply.com is your trusted source for Berkel fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 01-403875-00153 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 01-403875-00153 13 Inch Stainless Steel Pan Scrap with Heavy-Duty Design
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-403875-00153 |
| Manufacturer Part # | 01-403875-00153 |
| Height | 1.55" |
| Width | 13" |
| Depth | 17.7" |
| Weight | 0.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-403875-00153 Pan Scrap
