RestaurantSupply.com is your trusted source for Berkel cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 01-403375-01073 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 01-403375-01073 3/4 Inch Long OEM Post Center Plate for Berkel Models
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 01-403375-01073 |
| Manufacturer Part # | 01-403375-01073 |
| Height | 1.1" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 2.9" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 01-403375-01073 3/4" Long, Berkel 909(a E M) 919(a E M)
