RestaurantSupply.com is your trusted source for Berkel cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 01-403375-00990 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 01-403375-00990 7/16 Inch Long Nut Knife Tension Alloy
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-403375-00990 |
| Manufacturer Part # | 01-403375-00990 |
| Height | 0.55" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 2.55" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-403375-00990 7/16" Long, Berkel Mb, Hobart Mb
