RestaurantSupply.com is your trusted source for Berkel hot dog equipment.
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 01-403375-00333 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 01-403375-00333 Screw for Berkel 807 808 817 818 909 919
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-403375-00333 |
| Manufacturer Part # | 01-403375-00333 |
| Height | 1.4" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 3.3" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-403375-00333 Screw, Berkel 807 808 817 818 909 919
