RestaurantSupply.com is your trusted source for Berkel cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 01-40330M-00154 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 01-40330M-00154 Advancement Knob with Corrosion Resistant Material
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-40330M-00154 |
| Manufacturer Part # | 01-40330M-00154 |
| Height | 1.6" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 2.9" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-40330M-00154 Advancement Knob
