Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Berkel 01-40330M-00067 11 Inch Stainless Steel Tray for Food Prep
Item:
#1446475
Technical details
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-40330M-00067 |
| Manufacturer Part # | 01-40330M-00067 |
| Height | 2.5" |
| Width | 11.35" |
| Depth | 22.1" |
| Weight | 4.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Berkel 01-40330M-00067 11 Inch Stainless Steel Tray for Food Prep
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-40330M-00067 Tray
