RestaurantSupply.com is your trusted source for Berkel cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 01-403175-00538 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 01-403175-00538 Label Tray Warning Stainless Steel OEM Component
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-403175-00538 |
| Manufacturer Part # | 01-403175-00538 |
| Height | 0.01" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 2.7" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-403175-00538 Label Tray Warning