RestaurantSupply.com is your trusted source for Berkel commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 01-402775-00001 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 01-402775-00001 3/4 Inch Magnetic Component Durable Magnet
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 01-402775-00001 |
| Manufacturer Part # | 01-402775-00001 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.95" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 01-402775-00001 1" X 3/4" X 3/8" Thick, Berkel 705(s)
