RestaurantSupply.com is your trusted source for Berkel cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 01-402675-00753 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 01-402675-00753 Relay 115v Electric OEM Component
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-402675-00753 |
| Manufacturer Part # | 01-402675-00753 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-402675-00753 Relay 115v