RestaurantSupply.com is your trusted source for Berkel cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 01-402375-00168 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 01-402375-00168 4.55 Inch Cable Interlock Arm for Berkel Equipment
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-402375-00168 |
| Manufacturer Part # | 01-402375-00168 |
| Height | 1.3" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 18.85" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-402375-00168 Cable Interlock Arm
