RestaurantSupply.com is your trusted source for Berkel fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 01-402375-00141 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 01-402375-00141 4 Inch Belt Poly V OEM for Conveyor Systems
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-402375-00141 |
| Manufacturer Part # | 01-402375-00141 |
| Height | 1" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 8.7" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-402375-00141 Belt Poly V 4 X 22
