RestaurantSupply.com is your trusted source for Berkel cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 01-402275-01122 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 01-402275-01122 2.25 Inch Pin Groove F OEM Component
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-402275-01122 |
| Manufacturer Part # | 01-402275-01122 |
| Height | 2.2" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 2.95" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-402275-01122 Pin Groove F 1/8 X 3/8