RestaurantSupply.com is your trusted source for Berkel bar organization and sanitation supplies.
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 01-402275-00622 bar organization and sanitation supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 01-402275-00622 2.6 Inch Red Plastic Old Style 3 Prong Knob
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-402275-00622 |
| Manufacturer Part # | 01-402275-00622 |
| Height | 1.3" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-402275-00622 Red Plastic 2-1/4" X 1" Deep, Berkel X13, , Old Dtyle 3 Prong Black Knob Ap# 221048
