RestaurantSupply.com is your trusted source for Berkel commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 01-402175-05143 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 01-402175-05143 Screw 4.35 Inch OEM Replacement for Berkel 909 and 919
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-402175-05143 |
| Manufacturer Part # | 01-402175-05143 |
| Height | 0.45" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-402175-05143 Berkel 909(a E M) 919(a E M)
