RestaurantSupply.com is your trusted source for Berkel cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 01-402175-03431 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 01-402175-03431 0.5 Inch Truss Head Screw 8 Gauge to Food Processing
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-402175-03431 |
| Manufacturer Part # | 01-402175-03431 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-402175-03431 Screw Mach Truss Hd 8 32 X 3/8
