RestaurantSupply.com is your trusted source for Berkel fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 01-402175-03341 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 01-402175-03341 2.5 Inch Screw Mach Pan Head Stainless Steel Fastener
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-402175-03341 |
| Manufacturer Part # | 01-402175-03341 |
| Height | 0.55" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-402175-03341 Screw Mach Pan Head