- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Berkel 01-402175-00429 Screw Round Head Stainless Steel Fastener
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-402175-00429 |
| Manufacturer Part # | 01-402175-00429 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-402175-00429 Screw Round Head