RestaurantSupply.com is your trusted source for Berkel fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 01-402175-00239 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 01-402175-00239 1/4 Inch Bolt Rsn Durable Corrosion-Resistant Metal
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 01-402175-00239 |
| Manufacturer Part # | 01-402175-00239 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.6" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 01-402175-00239 Bolt Rsn 1/4 X 1/2
