RestaurantSupply.com is your trusted source for Baxter bun pan and sheet pan racks and rack covers.
- Authorized Baxter dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Baxter 01-400V35-00021 bun pan and sheet pan racks and rack covers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Baxter 01-400V35-00021 10mm Knife with Durable Edge for Food Processing
| Manufacturer | Baxter |
|---|---|
| Model Number | 01-400V35-00021 |
| Manufacturer Part # | 01-400V35-00021 |
| Height | 0.35" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 11.25" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Baxter 01-400V35-00021 Knife 10mm
