RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-CZ0-0264-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-CZ0-0264-S 5.35 Inch Control Assembly Refrigeration Fan
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-CZ0-0264-S |
| Manufacturer Part # | 000-CZ0-0264-S |
| Height | 1.6" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 8.8" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-CZ0-0264-S Assy Ctl Rfg 1sect Wc Fan 100
