RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-CZ0-0254-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-CZ0-0254-S 2.9 Inch OEM Refrigeration Control Assembly with Double Hinge
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-CZ0-0254-S |
| Manufacturer Part # | 000-CZ0-0254-S |
| Height | 1.35" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-CZ0-0254-S Assy Ctl Rfg Dbl Hu 99 Dom
