RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-CZ0-0247-S commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-CZ0-0247-S 5 Inch Refrigeration Control Module Dual Zone
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-CZ0-0247-S |
| Manufacturer Part # | 000-CZ0-0247-S |
| Height | 2.55" |
| Width | 5" |
| Depth | 5.2" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-CZ0-0247-S Ctrl Ref Dbl Hu Dual Def Lo F
