RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-CZ0-0071-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-CZ0-0071-S 6.05 Inch Control Assembly Stainless Steel with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-CZ0-0071-S |
| Manufacturer Part # | 000-CZ0-0071-S |
| Height | 1.75" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 6.55" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-CZ0-0071-S Control Assy Mk7
