RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield steam tables and food wells.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-CZ0-0057-S steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-CZ0-0057-S 1 Inch Digital Control Rail Stainless Steel Control
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-CZ0-0057-S |
| Manufacturer Part # | 000-CZ0-0057-S |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-CZ0-0057-S Digital Control Rail/cp Mk7 Rail Control