RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-CVP-004SKT-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-CVP-004SKT-S 5 Inch Vertical Refrigeration Support Kit
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-CVP-004SKT-S |
| Manufacturer Part # | 000-CVP-004SKT-S |
| Height | 2.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 57" |
| Weight | 5.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-CVP-004SKT-S Kit Mullion Vert Refg Field Retro