RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-CVP-003TKT-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-CVP-003TKT-S 10 Inch Horizontal Refrigerator Retro
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-CVP-003TKT-S |
| Manufacturer Part # | 000-CVP-003TKT-S |
| Height | 3.75" |
| Width | 9.65" |
| Depth | 23.4" |
| Weight | 1.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-CVP-003TKT-S Kit Mull Horz Ref 48 Guc Field Retro
