RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-CTA-0049-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-CTA-0049-S 23 Inch Assembly Dr OEM Stainless Steel Part
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-CTA-0049-S |
| Manufacturer Part # | 000-CTA-0049-S |
| Height | 2.25" |
| Width | 23.75" |
| Depth | 29.75" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-CTA-0049-S Assembly Dr Half R/i Nrw