RestaurantSupply.com is your trusted source for Merco cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Merco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merco 000-CRG-003C-S cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merco 000-CRG-003C-S 7.55 Inch Electric Heating Assembly Mhcfa 350W
| Manufacturer | Merco |
|---|---|
| Model Number | 000-CRG-003C-S |
| Manufacturer Part # | 000-CRG-003C-S |
| Height | 5.8" |
| Width | 7.55" |
| Depth | 7.55" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merco 000-CRG-003C-S Assembly Htr Mhcfa 350w 220v