RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-CQQ-0011-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-CQQ-0011-S 4 Inch Heater 120 Volt with Wire Leads
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-CQQ-0011-S |
| Manufacturer Part # | 000-CQQ-0011-S |
| Height | 3.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 13" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-CQQ-0011-S 7-5/8" X 1-5/8" X 1-1/2" Wire Leads, Merco Ffhs27007 Ffhs27014 Ffhs27016
