RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-CIN-0132-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-CIN-0132-S .106 Inch Tube Cap Corrosion Resistant Plastic
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-CIN-0132-S |
| Manufacturer Part # | 000-CIN-0132-S |
| Height | 1.15" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 5.85" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-CIN-0132-S Tube Cap .106x.054x132
