RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-C7B-0032-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-C7B-0032-S 18 Inch Stainless Steel Fan Panel with Wellnut
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-C7B-0032-S |
| Manufacturer Part # | 000-C7B-0032-S |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-C7B-0032-S As Fan Pnl W/wellnuts 1 Dr Upr