RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-C5A-0000-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-C5A-0000-S 8 Inch Bagel Cutter Stainless Steel Manual Operation
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-C5A-0000-S |
| Manufacturer Part # | 000-C5A-0000-S |
| Height | 1.75" |
| Width | 8.15" |
| Depth | 16.4" |
| Weight | 1.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-C5A-0000-S Pan Bagel Dunkin 12.5 Cutbrd
