RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-C1A-0062-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-C1A-0062-S 4.2 Inch Thermo Bracket Kit Thermo Control
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-C1A-0062-S |
| Manufacturer Part # | 000-C1A-0062-S |
| Height | 2.3" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 5.05" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-C1A-0062-S Kit Thermo/bracket Proof Retar