FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-C16-003U-S commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-C16-003U-S 14 Inch Drawer Front Assembly San
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-C16-003U-S |
| Manufacturer Part # | 000-C16-003U-S |
| Height | 1.75" |
| Width | 13.5" |
| Depth | 27" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-C16-003U-S Drawer Front Assembly 440 0 27 San