RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-BLR-001L-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-BLR-001L-S Pressure Transducer Stainless Steel with High Accuracy
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-BLR-001L-S |
| Manufacturer Part # | 000-BLR-001L-S |
| Height | 1.3" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 4.35" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-BLR-001L-S Assy Pressure Transduce R
