RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-BH7-0030-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-BH7-0030-S 19 Inch OEM Evaporator Condensate Pan Metal
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-BH7-0030-S |
| Manufacturer Part # | 000-BH7-0030-S |
| Height | 3.1" |
| Width | 18.85" |
| Depth | 21.3" |
| Weight | 7.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-BH7-0030-S Assy Cond Evap Pan 1 D Rdt 115