RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-BFH12PES6 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-BFH12PES6 34 Inch Base Leg Assembly for Field Fix Stainless Steel
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-BFH12PES6 |
| Manufacturer Part # | 000-BFH12PES6 |
| Height | 28" |
| Width | 34" |
| Depth | 46" |
| Weight | 100 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-BFH12PES6 Base Leg Assy For Field Fix