RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-BE7-0A0N-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-BE7-0A0N-S 12 Inch 5 Tier Wrap Holder Stainless Steel with Wrap Storage
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-BE7-0A0N-S |
| Manufacturer Part # | 000-BE7-0A0N-S |
| Height | 9.4" |
| Width | 12.15" |
| Depth | 14.1" |
| Weight | 9.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-BE7-0A0N-S Assy 5 Tier Wrap Holder