RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-B59-0100-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-B59-0100-S 20 Inch Teles Coping Cover Stainless Steel
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-B59-0100-S |
| Manufacturer Part # | 000-B59-0100-S |
| Height | 19.25" |
| Width | 20.4" |
| Depth | 26" |
| Weight | 8.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-B59-0100-S Covers 4427n 12m Teles Coping