RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-B59-003L-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-B59-003L-S 18 Inch Sliding Door Cover with Tempered Glass
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-B59-003L-S |
| Manufacturer Part # | 000-B59-003L-S |
| Height | 3.2" |
| Width | 17.7" |
| Depth | 21.1" |
| Weight | 18.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-B59-003L-S Cvr 18m (6 Lt Ctr Rt ) Slideba
