RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-B3U-007K-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-B3U-007K-S 7x8 Inch Cutting Board Compst M with High-Grade Material
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-B3U-007K-S |
| Manufacturer Part # | 000-B3U-007K-S |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-B3U-007K-S Board Cut Compst M 2 7x8x.5 Fr