RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-B3Q-003Z-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-B3Q-003Z-S 2.25 Inch Stainless Steel Assembly Drawer Prep with 32 Compartments
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-B3Q-003Z-S |
| Manufacturer Part # | 000-B3Q-003Z-S |
| Height | 2" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 27.75" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-B3Q-003Z-S Assembly Mul Drawer Prep 32