RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-B3I-004C-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-B3I-004C-S 30 Inch Stainless Steel Door Assembly Replacement
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-B3I-004C-S |
| Manufacturer Part # | 000-B3I-004C-S |
| Height | 8" |
| Width | 30" |
| Depth | 30" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-B3I-004C-S Door Assy Rh 27" 400