RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-AXD-003B-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-AXD-003B-S 6.75 Inch Heavy-Duty Caster Kit with Corrosion-Resistant Steel
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-AXD-003B-S |
| Manufacturer Part # | 000-AXD-003B-S |
| Height | 3.05" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 9.35" |
| Weight | 2.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-AXD-003B-S Kit Caster 1 New Styl E