RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-AOS-0052-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-AOS-0052-S 4.4 Inch Right-Hand Assembly Bracket to Support Equipment
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-AOS-0052-S |
| Manufacturer Part # | 000-AOS-0052-S |
| Height | 2" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 12.7" |
| Weight | 0.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-AOS-0052-S Assy Brkt Rh 2pc 12. 5notch Ri
