FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 000-AEW-00AC-S commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 000-AEW-00AC-S 24 Inch Stainless Steel Assembly Drawer System w 6 Pans
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 000-AEW-00AC-S |
| Manufacturer Part # | 000-AEW-00AC-S |
| Height | 18" |
| Width | 24" |
| Depth | 30" |
| Weight | 0.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 000-AEW-00AC-S Assembly Drw Sys 19lopr 6pan 430